Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
51 postów 244 komentarze

O świetle spod abażura

AmbiwalentnaAnomalia - AVE DEI ! Morituri te salutant !

KISZCZAK? A DO USRANEJ ŚMIERCI...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Prawo jest jak płot. Płazy i gady przejdą pod spodem, lwy i tygrysy przeskoczą nad, a obywatel jak bydło – musi stać i czekać”

 

"Przyzwyczailiśmy się" już, że sprawy związane z pacyfikacjami, morderstwami w stanie wojennym i przed były realizowane przez zbrojne ramię sił specjalnych czyli „nieznanych sprawców”.

"Przyzwyczailiśmy się", że chyba każdy Polak (powtarzam – POLAK) wie, że nic nie ma ze sprawiedliwości.

"Przyzwyczailiśmy się", że zdanie wypowiedziane przez znajomego prawnika: „Prawo jest jak płot. Płazy i gady przejdą pod spodem, lwy i tygrysy przeskoczą nad, a obywatel jak bydło – musi stać i czekać” stało się głównym wyznacznikiem naszej polskiej sprawiedliwości.

Nie będę pisał więcej na temat ostatniej informacji która do nas dotarła, że po 17 latach procesu generał Kiszczak został uniewinniony w sprawie pacyfikacji kopalni Wujek.

Ale napiszę jedno.

Nie można spodziewać się elementarnej sprawiedliwości w Polsce.

A więc usrajmy sprawiedliwość, usrajmy Kiszczaka. Jak to się mówi: „do usranej śmierci” ciągajmy go po sądach. Niech wyroki zapadają wszystko jedno jakie, ale niech jego cholerna emerytura będzie usrana do granic jego możliwości, niech ostatnie dni swojego życia spędza na salach sądowych, na wydawaniu pieniędzy na adwokatów, na chodzenie do lekarzy po zwolnienia. To możemy zrobić: usrać tego generała…

Nie jestem prawnikiem, nie znam się na tym cholernym prawie, ale zróbmy ściepę, wynajmijmy adwokatów i usrajmy jego życie do końca. Usrajmy jak on nam usrywał przez dziesięciolecia.

Jest to możliwe?

KOMENTARZE

 • @AmbiwalentnaAnomalia
  Rozwiązanie problemu jest w sumie banalne, trzeba zastosować norymberski model sprawiedliwości (czyli sprawiedliwość zwycięzców), gwarantuję że by Czesia wtedy skazano.

  Przed procesem dać oddać go na parę dni w ręce odpowiednich odpowiednich specjalistów od uzyskiwania zeznań (np. byłych funkcjonariuszy CIA lub Mossadu), głowę daję że by się przyznał.

  pozdrawiam
 • @Wiesław P
  Ma nam wystczyc zapenienie Premiera: Kiszczak się zapisze w historii jako odpowiedzialny za pacyfikację Wujka.

  i to niezaleznie od wyroku sądu.

  Kompromitująca wypowiedź Premiera.

  Gdy chodziło o "pijar" to cały rząd zawziąl się na dopalacze.

  Tutaj nie.
 • @cyborg59
  Ostateczne rozwiązanie kwestii kiszczakowskiej.
 • @lukasmaster
  Mozna to zrobic jak sie chce.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej